Російський журналіст Сергій Доренко помер у Москві після падіння з мотоцикла.

Про це повідомило російське агентство ТАСС з посиланням на джерела у медслужбі.

«Доренко їхав на мотоциклі по центру міста, йому стало погано з серцем. Він упав з мотоцикла. Перехожі викликали швидку, але лікарі не змогли його врятувати», — повідомило джерело ТАСС.

Доренко працював ведучим не Першому каналі, також на радіо «Ехо Москви» та інших медіа. Останнім часом він очолював радіостанцію «Говорит Москва».

В Україні проти Доренка починали досудове провадження через заклики до зміни територіальної цілісності України, вказує Кореспондент.net. Приводом до провадження стала стаття «Сергій Доренко: Найкращий вихід для України — це поділ».

Доренко заявляв, що Україна це «його земля», тому США повинні віддати контроль над Україною Росії.

«Ми повинні перебодати, задовбати Сполучені Штати, щоб вони віддали нам нарешті контроль над всією Україною. Як це велося століттями, як це і має бути. Увага, не над Кримом. Крим — це взагалі Росія. Не над сходом України, а над всією Україною. Штати мають зламатися і віддати нам Україну», — казав він.

Проте пізніше він визнав, що у Росії через Україну вже «параноя».

У червні 2015 Доренко записав відео, у якому заявив, росіян «дістала українська параноя» і в Росії достатньо своїх проблем.

«У нас проблем дуже багато. У нас з економікою погано. Економіка — розвалюється, і далі буде гірше, здається. Рубль впав на 70%, жесть. А ще в нас під боком ідіотики-сусіди корчаться по підлозі в параної», — сказав журналіст.

Наприкінці відео він «послав українців» та побажав «усього доброго».

Поділитись: