Кирило Серебрінніков, Москва, 23 серпня 2017
Фото:

EPA

У Росії режисеру Кирилу Серебреннікову змінили запобіжний захід з домашнього арешту на підписку про невиїзд. Він перебував під домашнім арештом з серпня 2017 року.

Таке рішення ухвалив міський суд Москви, пише «Интерфакс».

Таку ж зміну запобіжних заходів суд ухвалив стосовно інших фігурантів справи — гендиректора «Седьмой студии» Юрія Ітіна та директорки Російського академічного молодіжного театру Софії Апфельбаум.

Так суд скасував постанову Міщанського суду, який раніше продовжив термін тримання під домашнім арештом трьох фігурантів до липня 2019 року.

За версією слідства, фігуранти справи причетні до розкрадання 133 мільйонів рублів, які Мінкульт Росії виділив «Седьмой студии» на проект «Платформа». Фігурантів звинувачують в шахрайстві в особливо великому розмірі.

За версією слідства, фігуранти справи причетні до розкрадання 133 мільйонів рублів, які Мінкульт Росії виділив «Седьмой студии» на театральний проект «Платформа». Фігурантів звинувачують в шахрайстві в особливо великому розмірі.

Раніше Ніна Масляєва, колишня головна бухгалтерка «Седьмой студии», визнала провину й дала свідчення проти інших обвинувачених. Решта фігурантів справи свою провину не визнають. Крім вищезгаданих людей у справі також фігурує продюсерка вистави «Сон у літню ніч» Катерина Воронова. Її оголосили у розшук.

Поділитись: