Депутат Держдуми Росії Мілонов закликав Міністерство культури провести допрем’єрну перевірку нового фільму «Красуня і чудовисько» щодо «пропаганди гомосексуалізму».

Депутат Держдуми Росії Віталій Мілонов закликав Міністерство культури провести допрем’єрну перевірку нового фільму «Красуня і чудовисько» щодо «пропаганди гомосексуалізму». Про це повідомляє «РИА-Новости».

У своєму зверненні до міністра культури Владіміра Мєдінского депутат зазначив, що у стрічці, яка днями вийде у широкий прокат в Росії, присутня сюжетна лінія гомосексуальних стосунків між двома персонажами.

«У цьому випадку громадськість не зможе мовчки дивитися на те, що пропонують кінопрокатники під виглядом дитячої казки — явна, неприкрита, безсовісна пропаганда гріха, збочених сексуальних стосунків», — заявив Мілонов.

Депутат переконаний, що вихід фільму в прокат під час весняних канікул призвів до бурхливої реакції з боку занепокоєних батьків.

«Переконаний, що головна задача держави стосовно дітей — це захист дитинства і юнацтва від бруду світу, збереження дитячої чистоти, відгородження наших дітей від згубних та небезпечних явищ. І в цьому випадку наша спільна задача — не допустити виходу цього мюзиклу на екрани в жодному вигляді», — заявив він.

Мілонов попросив Мєдінского влаштувати допрем’єрну перевірку фільму і заборонити його, якщо там виявлять «пропаганду гомосексуалізму і педофілії».

Як повідомляє BBC, Міністр культури Мєдінскій обіцяє вжити стосовно фільму відповідних заходів.

«Щойно ми отримаємо копію фільму з відповідними паперами для прокату, ми перевіримо його на відповідність закону», — сказав Мєдінскій.

Нагадаємо, у 2013 році в Росії прийняли закон, який забороняє «пропаганду нетрадиційних сексуальних стосунків серед неповнолітніх».

За порушення норм цього закону встановлено штраф до 5 тис. рублів для фізичних осіб та до 50 тис. рублів для посадовців. Для юридичних осіб встановлено штраф до 1 млн рублів або адміністративне припинення діяльності на строк до 90 діб.

Раніше повідомлялося, що студія Disney випустить римейк «Красуні і Чудовиська» з гей-персонажем.

Поділитись: