Прем’єр-міністр Росії Дмитро Медведєв підписав розпорядження про заборону на ввезення деяких товарів, вироблених в Україні, у відповідь на розширення Україною заборони на ввезення російських товарів.

Про це Медведєв повідомив у своєму Twitter.

«Росія вводить заборону на імпорт низки українських товарів. Це — захід у відповідь на санкційні обмеження з боку України. Підписав відповідну постанову», — повідомив Медведєв.

Зазначається, що заборона стосується переважно промислових товарів, а також деяких сільськогосподарських товарів та сировини. Детальний перелік заборонених в Росії українських товарів наразі невідомий.

27 грудня український уряд розширив заборону на ввезення російських товарів в Україну. Зокрема, там заборонили ввозити кукурудзяний крохмаль та вироби з глюкози.

Загалом заборона на імпорт російських товарів наразі поширюється на харчову продукцію, косметичні засоби, добрива, хлористий калій, а також залізничне обладнання.

Нагадаємо, що у березні 2018 року уряд запровадив тимчасову заборону на ввезення мінеральних добрив з Росії.

Пізніше там повідомили, що Росія навмисне занижує ціни на добрива, що ввозяться в Україну та анонсували введення антидемпінгових мит.

23 травня заборону на ввезення деяких російських добрив скасували.

Поділитись: