Скриншот із гри Strategic Mind: Blitzkrieg
Фото:

Steam

Представництво Росії при ООН у Женеві звернулося до верховного комісара із прав людини й Ради з прав людини Організації з проханням «відреагувати» на українську комп'ютерну гру Strategic Mind: Blitzkrieg, яка начебто «прославляє нацизм і міжнародних злочинців, засуджених Нюрнберзьким трибуналом».

Таке повідомлення російське дипломатичне представництво оприлюднило у Twitter.

Гра Strategic Mind: Blitzkrieg вийшла в онлайнкрамниці Steam 22 травня. Її сюжет ґрунтується на так званій «альтернативній історії»: гравцеві пропонується очолити німецькі війська і виграти Другу світову війну.

У повідомленні представництва РФ при ООН було показано скриншот із цього відео, яке ілюструє гру. На ньому Гітлер спостерігає за військовим парадом на Червоній площі.

Гра привернула увагу не лише російського диппредставництва, а й російських ЗМІ. Так, її обговорили в шоу «60 минут» на каналі «Росія-1», де заявляли, зокрема, що гра «пропагує нацизм», і взагалі, «нацисти керують» Україною.

Із окремою заявою виступив і керівник студії-розробника Strategic Mind: Blitzkrieg Ігор Тимошенко. Він заявив: гра жодним чином не прославлює нацистську ідеологію; ба більше, всі нацистські символи звідти прибрали.

«Ми намагаємось створити ігри, які покажуть Другу світову війну під кутом зору різних країн. Ми вже випустили Strategic Mind: The Pacific із США й Японією. Тепер ми оповідаємо історію Німеччини. А далі — плануємо перейти до СРСР і Союзників», — ідеться в заяві.

Поділитись: