Російського бійця Хабіба Нурмагомедова дискваліфікували на 9 місяців через бійку з уболівальниками після поєдинку з ірландцем Конором Макгрегором, який відбувся в жовтні 2018 року. Крім того, Макгрегора дискваліфікували на 6 місяців. Таке рішення ухвалили на засіданні Атлетичної комісії штату Невада (NSAC), передає російський канал «Дождь».

Термін дискваліфікації росіянина відлічується з 6 жовтня. Він може бути скорочений до 6 місяців, якщо Нурмагомедов братиме участь у соціальній програмі проти насильства.

Нурмагомедова також оштрафували на суму у 500 тисяч доларів.

Сума штрафу Макгрегора становить 50 тисяч доларів. Він зможе повернутися на ринг 6 квітня.

Російський боєць прокоментував рішення у своєму Instagram. «Розбудіть мене, коли це все закінчиться», — напеисав він.

Нагадаємо, 7 жовтня минулого року під час бою ММА у Лас-Вегасі росіянин Хабіб Нурмагомедов переміг ірландця Конора Макгрегора та захистив титул чемпіона UFC.

Однак після завершення бою Нурмагомедов переліз через огорожу рингу та кинувся на спаринг-партнера Макгрегора — Ділона Денніса, що стало причиною масової бійки в залі. 

Менеджера Нурмагомедова та ще двох представників з російської команди затримали, пізніше їх відпустили без пред'явлення звинувачень.

У підсумку, Хабіб повернувся в ринг, де організатор боїв, президент UFC Дейна Уайт заявив, що не може віддати йому пояс через бійку.

Пізніше Хабіб виступив на прес-конференції і вибачився перед атлетичною комісією Невади, яка розпочала розслідування щодо нього та його команди.

Поділитись: