Федеральна служба з нагляду у сфері зв'язку, інформаційних технологій і масових комунікацій (Роскомнагляд) заблокувала доступ до сайту Українського кризового медіа-центру на території Російської Федерації.

Про це повідомляє прес-служба Українського кризового медіа-центру. Відповідний лист надійшов на офіційну пошту УКМЦ. 

«Підставою для блокування став прес-реліз за брифінгом Мустафи Джемілєва, Рефата Чубарова та Лєнура Іслямова щодо громадської блокади Криму, опублікований ще 8 вересня 2015 року», — повідомляє УКМЦ.

Роскомнагляд прийняв рішення про закриття доступу після вимоги Генеральної прокуратури Росії. У ній йдеться про те, що в прес-релізі є «заклики до масових заворушень, здійснення екстремістської діяльності, участі у масових заходах, що проводяться із порушенням встановленого порядку», – йдеться у повідомленні.

Відзначається, що власник інформаційного ресурсу зобов'язаний «негайно видалити» інформацію і після цього направити повідомлення про це в Роскомнагляд «з метою проведення перевірки та відновлення доступу в разі підтвердження факту видалення».

Команда Українського кризового медіа-центру в свою чергу заявила, що не видалить ніяких публікацій з сайту УКМЦ на підставі даної вимоги.

Раніше Роскомнагляд заблокував у Росії інтерв’ю Громадського. 

Поділитись: