Rothschild Trust підтверджує підписання трастового договору за часткою Порошенка в Roshen 14 січня 2016 року, передає «Інтерфакс-Україна».

«У результаті 12-місячної підготовки відповідна угода про довірче управління була укладена 14 січня 2016 року», - йдеться в повідомленні.

У повідомленні наголошується, що угода була укладена відповідно до міжнародних стандартів передачі політиками активів в траст на час державної служби.

Rothschild Trust також уточнює, що, виходячи зі своїх принципів, ніколи не надає коментарі щодо взаємовідносин з клієнтами, проте в даному конкретному випадку він отримав на це дозвіл.

Нагадаємо, що 3 квітня міжнародний консорціум журналістських розслідувань (ICIJ) в рамках проекту «Панамський архів» (Panama Papers) опублікував масштабне розслідування про офшори сотень світових політиків, бізнесменів, спотрстменів та діячів культури.

У розслідуванні Анни Бабінець «Подвійне життя президента» стверджується, що Порошенко, всупереч заявам, не передав свої активи у траст. Однак почав реструктуризацію своїх активів Roshen, створивши для цього три офшорні компанії.

Президент Панами Хуан Карлос Варела створить комісію для перегляду фінансової політики країни і назвав офшорний скандал проблемою багатьох країн.

Фінансова прокуратура Франції почала розслідування у зв'язку з порушеннями податкового законодавства після публікації документів про офшори.

Голова австрійського іпотечного банку землі Hypo Vorarlberg Форарльберг Міхаель Граммер подав у відставку після публікації «Панамський архів».

Уряд Ісландії призначив дострокові вибори на осінь після відставки прем'єр-міністра Сігмундура Гуннлаугссона, який залишив посаду після скандалу із офшорами.

/ фото АПУ

Поділитись: