Якщо Міністерство економіки, торгівлі та сільського господарства розділять на два відомства (Мінекономіки та Міністерство аграрної політики), це буде означати припинення земельної реформи, вважає чинний очільник міністерства Тимофій Милованов.

Про це він заявив в інтерв’ю «LIGA.net».

Милованов вважає, що провести таке розділення було реально ще два місяці тому — до активної фази реформування ринку землі — але вже зараз роботу Мінагрополітики майже повністю зупинили.

Водночас він допускає, що до питання розділення відомства можна повернутися вже після запуску ринку землі.

Нагадаємо, після відставки уряду Олексія Гончарука Милованову пропонували очолити Мінагрополітики, яке хотіли виділити з Міністерства економіки, торгівлі та сільського господарства. Однак він відмовився очолювати це відомство.

Крім того, Роман Жуковський, якому пропонували очолити Мінекономіки, також не погодився. Таким чином, хоч головною підставою зміни уряду Гончарука називали економічні проблеми, в новому уряді немає ані міністра агрополітики, ані міністра економіки, а Тимофій Милованов працює виконувачем обов’язків міністра економіки, торгівлі та сільського господарства.

Нагадаємо, Верховна Рада вже розглянула понад 3 тисячі поправок до закону про відкриття ринку землі із загальної кількості у 4 тисячі.

Поділитись: