Життя

Розпочалося засідання ТСК по Іловайську: присутні Гелетей та комбати

Життя/Розпочалося засідання ТСК по Іловайську: присутні Гелетей та комбати
Зберегти
Вигляд

Розпочалося засідання тимчасової слідчої комісії по Іловайську. Присутні міністр оборони України Валерій Гелетей, а також начальник Генштабу Збройних сил Віктор Муженко. Про це повідомив журналіст Громадського Сергій Грішин.

Також у залі – командири батальйонів «Дніпро», «Донбас», «Миротворець», «Світязь».

Нагадаємо, що ТСК вивчає обставини трагічних подій, що призвели до загибелі та захоплення у полон бійців добровольчих батальйонів, а також Збройних сил України біля міста Іловайськ на Донеччині.

UPD: Міністр оборони України Валерій Гелетей під час засідання наполягає, що всі доповіді, які стосуються подій під Іловайськом, мають заслуховуватися у закритому режимі, оскільки майже вся інформація в них є таємною.

«Усе те, що зараз робиться, це політичне шоу. Всі ті речі, які у нас знаходяться у папках, має обговорювати вузьке коло людей. В іншому разі Путін буде радіти, коли дізнається, чому його війська зупинили під Іловайськом і він не дійшов, скажімо там, до Харкова чи Дніпропетровська... Давати політичну оцінку військовим діям на фронті - це неправильно» – сказав міністр в ході засідання ТСК.

Однак голова ТСК Андрій Сенченко відмовився закривати засідання, звинувативши Гелетея в спробах блокувати роботу комісії.

UPD: Комбат Андрій Тетерук: Після Іловайська в батальйоні «Миротворець» 9 загиблих, один безвісти зниклий і 6 – в полоні.

/фото Сергія Грішина

Пов`язані новини