Світ

Розробники Pokemon Go випустять нову гру за всесвітом «Гаррі Поттера»

Niantic
Світ/Розробники Pokemon Go випустять нову гру за всесвітом «Гаррі Поттера»
Зберегти
Вигляд
Студія Niantic, відома як творець Pokemon Go, до кінця цього року випустить мобільну гру Wizards Unite з доповненою реальністю за всесвітом із серії книг про Гаррі Поттера.

За сюжетом гри у чарівному світі сталася катастрофа, через яку чарівні предмети й істоти почали потрапляти у світ звичайних людей (маглів) почали потрапляти. Гравці у ролі членів спеціального загону Міністерства магії повинні будуть зберегти магічні секрети. На гравців чекають заклинання, зіллєваріння, битви з дементорами та смертежерами.

Механіка гри буде схожою до Pokemon Go: на карті з’являтимуться «магічні сліди», які приведуть гравців до зачарованих місцях, артефактів і чарівних створінь. З ними можна буде взаємодіяти за допомогою заклинань: для цього треба зобразити спеціальні символи на екрані за допомогою жестів. Крім того гравці зможуть побувати в локаціях із книг, зустрітися з відомими персонажами, збирати інгредієнти для чарівного зілля, виконувати групові завдання тощо.

У грі вперше Niantic продемонструє простір доповненої реальності з кутом огляду в 360 градусів.

Розробники не повідомили точної дати виходу гри, однак відомо, вона буде доступна на iOS та Android. У Google Play вже можна подати заявку на отримання раннього доступу. Для користувачів пристроїв на iOS функція поки закрита. Гра вийде відразу 19-ма мовами.

У лютому 2018 повідомлялося, що у світі продали понад 500 мільйонів примірників «Гаррі Поттера». Рідкісне перше видання «Гаррі Поттера і філософського каменю» придбали на аукціоні за близько 73 тисячі доларів.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Фанати «Гаррі Поттера» зняли фільм про Волдеморта

У липні 2018 Lego представило модель Хогвартса з шести тисяч деталей.

Більше про:
# Гаррі Поттер
Пов`язані новини