УКРАЇНА

Розслідування у справі Насірова може тривати 4 місяці – адвокат

13 березня, 2017 09:54
УКРАЇНА/Розслідування у справі Насірова може тривати 4 місяці – адвокат
Зберегти
Вигляд
Справа відстороненого від виконання обов'язків голови Державної фіскальної служби Романа Насірова не закінчиться швидко, розслідування продовжуватиметься, щонайменше, 4 місяці.

Справа відстороненого від виконання обов'язків голови Державної фіскальної служби Романа Насірова не закінчиться швидко, розслідування продовжуватиметься, щонайменше, 4 місяці.

Таку думку висловив один із адвокатів Насірова, Ігор Черезов в ефірі телеканалу «Інтер».

«Коли у справі буде поставлено крапку – важко сказати, думаю, її розслідування буде тривати щонайменше до 4 місяців, принаймні щодо самого Насірова. Адвокатам дали досить об'ємний пакет документів, який потрібно вивчити та надати свої «контраргументи». У нас було на це лише 3 доби перед та під час розгляду справи у суді, ми будемо готуватися до захисту», – сказав він. 

Говорячи про можливість застави у сумі 100 млн грн, Черезов зазначив, що наразі внесення такої суми застави не розглядається.

Він також заявив, що вимоги Спеціалізованої антикорупційної прокуратури про заставу у сумі 2 млрд грн «не виправдані ані юридично, ані економічно». 

Нагадаємо, в ніч на вівторок, 7 березня, Солом'янський районний суд Києва обрав усуненому від виконання обов'язків голови Державної фіскальної служби Насірову запобіжний захід у вигляді утримання під вартою строком на 60 діб з альтернативою застави в сумі 100 млн грн.

У той же час, САП просила суд призначити Насірову заставу в сумі 2 млрд грн.

Насіров підозрюється в скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України (зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки).

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: VoxCheck #24: Про Романа Насірова.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини