УКРАЇНА

Розслідування у справі Насірова може тривати 4 місяці – адвокат

13 березня, 2017 09:54
УКРАЇНА/Розслідування у справі Насірова може тривати 4 місяці – адвокат
Зберегти
Вигляд
Справа відстороненого від виконання обов'язків голови Державної фіскальної служби Романа Насірова не закінчиться швидко, розслідування продовжуватиметься, щонайменше, 4 місяці.

Справа відстороненого від виконання обов'язків голови Державної фіскальної служби Романа Насірова не закінчиться швидко, розслідування продовжуватиметься, щонайменше, 4 місяці.

Таку думку висловив один із адвокатів Насірова, Ігор Черезов в ефірі телеканалу «Інтер».

«Коли у справі буде поставлено крапку – важко сказати, думаю, її розслідування буде тривати щонайменше до 4 місяців, принаймні щодо самого Насірова. Адвокатам дали досить об'ємний пакет документів, який потрібно вивчити та надати свої «контраргументи». У нас було на це лише 3 доби перед та під час розгляду справи у суді, ми будемо готуватися до захисту», – сказав він. 

Говорячи про можливість застави у сумі 100 млн грн, Черезов зазначив, що наразі внесення такої суми застави не розглядається.

Він також заявив, що вимоги Спеціалізованої антикорупційної прокуратури про заставу у сумі 2 млрд грн «не виправдані ані юридично, ані економічно». 

Нагадаємо, в ніч на вівторок, 7 березня, Солом'янський районний суд Києва обрав усуненому від виконання обов'язків голови Державної фіскальної служби Насірову запобіжний захід у вигляді утримання під вартою строком на 60 діб з альтернативою застави в сумі 100 млн грн.

У той же час, САП просила суд призначити Насірову заставу в сумі 2 млрд грн.

Насіров підозрюється в скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України (зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки).

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: VoxCheck #24: Про Романа Насірова.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини
Політика
13 грудня 2018
Насіров прокоментував вимогу його адвокатів зачитати весь обвинувальний акт
Екс-глава Державної фіскальної служби Роман Насіров, звільнення якого суд визнав незаконним, прокоментував вимогу його захисників у суді зачитати увесь текст обвинувального акту, що загалом може зайняти кілька років.«Сторона обвинувачення повинна оголосити обвинувальний акт. Скорочено? Такого в законі немає. Тепер ми повертаємось до конкретних прикладів. Ми ніколи не бачили обвинувального акту на 800 сторінок, там незрозуміло що», — сказав Насіров ефірі «Суспільного» і додав, що це сторона обвинувачення затягує справу, а не сторона захисту.На засіданні 19 січня за клопотанням захисту Насірова прокурори продовжили зачитувати повністю обвинувальний акт. Загалом документ налічує 774 сторінки, але прокурори встигли прочитати лише 54 сторінок. Зазвичай обвинувачений і його адвокати самостійно ознайомлюються з обвинувальним актом, але Насіров звернувся із клопотанням, щоб цей документ зачитали в суді в повному обсязі. Попри це, Насіров дорікнув прокурорам, що вони «надто повільно» зачитують обвинувальний акт. Прокурори ж зазначили, що «це є очевидним затягуванням судового процесу».У Національному антикорупційному бюро України заявили, що справа Насірова розглядатиметься в суді роками через затягування адвокатами. Громадські ж організації заявили, що на зачитування всього обвинувального акту Насірова знадобиться понад два роки.Напередодні, 12 грудня, у НАБУ повідомили, що Шевченківському райсуду Києва залишилося зачитати ще 380 сторінок обвинувального акту в справі поновленого на посаді глави ДФС Романа Насірова.
Перевірено
1
Зберегти