ENRU

Підозрюваних у вбивстві Шеремета наразі немає — МВС

Підозрюваних у вбивстві журналіста Павла Шеремета 20 липня 2016 року немає. 

Про це заявив речник Міністерства внутрішніх справ України Артем Шевченко.

«Немає чіткого підозрюваного, або підозрюваних. На даний час, ситуація залишається такою, що похвалитися тим, що є підозрювані, ми не можемо», — сказав він.

Розслідування вбивства журналіста Павла ускладнюється тим, що він був громадянином Росії.

«Слідство дуже хоче провести слідчі дії на території Росії, але зробити це зараз неможливо через характер стосунків з РФ», — сказав він.

Шевченко наголосив, що «Павло мав контакти в державі-агресорі, а співробітництва з правоохоронцями держави-агресора ускладнене».

Шевченко також закликав журналістів сприяти слідству та надати дані, які можуть допомогти розслідуванню.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рік без Павла: У Києві відбулася акція пам’яті загиблого журналіста Шеремета

Нагадаємо, журналіст Павло Шеремет загинув 20 липня 2016 року у Києві в результаті вибуху авто, за кермом якого він перебував.

З самого моменту вбивства слідство відмовлялося від оприлюднення суттєвої інформації стосовно ходу розслідування, для якого була створена спецгрупа із залученням ФБР.

Проте 8 лютого 2017 року міністр внутрішніх справ Арсен Аваков провів прес-конференцію щодо перебігу розслідування вбивства Шеремета.

Таким чином, на сьогоднішній день слідство розглядає 5 версій скоєння вбивства журналіста

10 травня журналісти презентували фільм-розслідування про вбивство журналіста Павла Шеремета. Зокрема, у фільмі йдеться про те, що співробітник СБУ був біля дому Шеремета в ніч перед вбивством.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram