Політика

Розслідувати зв’язки Трампа з Росією і втручання РФ у вибори буде екс-глава ФБР Мюллер

18 травня, 2017 16:38
Політика/Розслідувати зв’язки Трампа з Росією і втручання РФ у вибори буде екс-глава ФБР Мюллер
Зберегти
Вигляд
lead
Міністерство юстиції США призначило спеціального прокурора для розслідування справи про можливе втручання Росії в президентські вибори і зв'язків Дональда Трампа з російськими чиновниками.

Міністерство юстиції США призначило спеціального прокурора для розслідування справи про можливе втручання Росії в президентські вибори і зв'язків Дональда Трампа з російськими чиновниками.

Про це повідомляє The Washington Post.

Спецпрокурором став колишній директор ФБР Роберт Мюллер. За словами заступника генпрокурора Ріда Розенстайна, це рішення відповідає запиту суспільства і Мюллер зможе проявити незалежність в розслідуванні справи.

Розенстайн зазначив, що Мюллер погодився піти у відставку з поста глави своєї юридичної фірми, щоб не допустити конфлікту інтересів.

Мюллеру доручено розслідувати «будь-які зв'язки і (або) координацію між російським урядом і особами, пов'язаними з компанією президента США Дональда Трампа».

Зазначимо, що на початку квітня куратор комісії, яка вивчає можливе втручання Росії у вибори, Девін Нуньєс вирішив взяти самовідвід і «тимчасово відсторонитися» від розслідування. Він пояснив це тим, що кілька лівих активістів подали проти нього скаргу в управління Конгресу з питань етики.

Раніше Reuters повідомило, що екс-радник Трампа Флінн 18 разів говорив з російським послом під час виборчих перегонів. 

The New York Times повідомила, що звільнений глава ФБР Джеймс Комі розповів, як Трамп просив його зупинити розслідування зв'язків екс-радника Трампа Майкла Флінна з Росією і замість цього взятися за переслідування журналістів. Білий дім заперечує слова Комі. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Рашагейт» і шторм у Вашингтоні: причини та наслідки звільнення голови ФБР

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини