УКРАЇНА

«Простономіка»: Розумні міста, безпека на вулицях та як малий бізнес продає товари

12 липня, 2018 16:46
УКРАЇНА/«Простономіка»: Розумні міста, безпека на вулицях та як малий бізнес продає товари
Зберегти
Вигляд
Поява Національної поліції України на вулицях наших міст — лише частина реформи правоохоронних органів. На допомогу поліцейським все частіше приходять технічні засоби та новітні технології. У деяких містах України вже працюють електронні системи «Безпечне місто». В яких саме та як працює ця концепція— говоримосьогодні о 21:10 у програмі «Простономіка» на Громадському.

Поява Національної поліції України на вулицях наших міст — лише частина реформи правоохоронних органів. На допомогу поліцейським все частіше приходять технічні засоби та новітні технології. У деяких містах України вже працюють електронні системи «Безпечне місто». В яких саме та як працює ця концепція— говоримо сьогодні о 21:10 у програмі «Простономіка» на Громадському.

Також в ефірі пояснємо хто в Україні відноситься до малого та середнього підприємництва. Та як його представники використовують інтернет для збільшення своїх продажів.

Програма «Простономіка» на Громадському покликана говорити про складні економічні та бізнесові теми у легких та простих для сприйняття форматах. 

Також дивіться:  «Громадське.Схід»«Громадське.Крим»

«Реформа»,  «Громадське.Світ».

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.

Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Пов`язані новини
Війна
11 листопада 2018
Громадське просить вибачення за некоректне зображення анексованого Криму на мапі Європи
У матеріалі Громадського «100 років Першій світовій: уже тоді Донбас був стратегічно важливим об'єктом», від 11 листопада, була опублікована мапа «Карта Європи, 2018 рік», де анексований півострів Крим було зображено некоректно. На мапі зображення було заштриховано, утім в кольорах Російської Федерації. Попри те, що Крим замальовано штрихами, що мало означати, що територія анексована Росією, це створювало враження, ніби півострів є частиною РФ. Редакція одразу ж виправила помилку і визначить санкції щодо автора матеріалу.Громадське дякує читачам, що своєчасно звернули увагу. З початку російської агресії Громадське системно присвячує максимальну увагу незаконній окупації Криму. У нашій редакції працюють вимушені переселенці з Криму, понад три роки виходить щотижнева програма «Громадське.Крим», ми також регулярно готуємо репортажі і фільми про долі політв’язнів у Криму — подібні помилки є неприпустимими для нашої редакції.
ВажливоВажливо
Перевірено
Зберегти