Війна

Розведення сил біля Станиці Луганської 2 листопада зірвалось через обстріли – СЦКК

Війна/Розведення сил біля Станиці Луганської 2 листопада зірвалось через обстріли – СЦКК
Зберегти
Вигляд
На цій ділянці не було обстрілів з 25 жовтня. Але 1 листопада було зафіксовано обстріл, тому українська сторона призупинила відведення

Розведення сил в районі Станиці Луганської, заплановане на 2 листопада, не відбулось через обстріл, який стався напередодні.

Про це в коментарі Громадському розказав керівник української сторони Спільного центру контролю за припиненням вогню на Донбасі генерал-майор Борис Кременецький.

«Розведення сил має відбуватись тільки після 7 діб тиші на визначений ділянці. Дійсно, ми планували розведення на 2 листопада. На цій ділянці (в районі Станиці Луганської – ред.) не було обстрілів з 25 жовтня. Але 1 листопада ми зафіксували обстріл, тому українська сторона призупинила відведення», – сказав він.

За його словами, ввечері 2 листопада в районі Станиці Луганської також був зафіксований обстріл з боку бойовиків самоназваної «ЛНР», який тривав протягом 4 годин.

Кременецький додав, що на цій ділянці було заплановано відбудову мосту через річку Сіверський Донец.

«Саме ця ділянка була вибрана для того, аби забезпечення гуманітарних питань, для переходу громадян і автотранспорту. Але стрільба на цій ділянці не дозволяє це зробити», – сказав генерал-майор.

Журналістка Громадського побувала в районах розведення сил на Донбасі, аби поцікавитися: що дало відведення військ в Золотому і що відбувається у Станиці Луганській, де цього не сталося.

Пов`язані новини