Моніторингова місія ОБСЄ на Донбасі не фіксує порушення режиму припинення вогню на ділянках, які були узгоджені у Мінську для розведення сил на засобів.

Про це в ефірі Громадського сказав Вадим Бакай, прес-офіцер української сторони СЦКК.

«По всій лінії розмежування спостерігаються окремі випадки порушення режиму припинення вогню. За минулу добу їх було 35. Проте це не стосується тих ділянок, які підпадають під рамкове рішення Тристоронньої контактної групи щодо відведення сил та засобів», – сказав Бакай.

За його словами, оскільки ОБСЄ не фіксує обстрілів на узгоджених ділянках, то розведення сил може початися найближчим часом.

«Ті порушення, які нібито там фіксуються мають бути чітко зафіксовані спостережною місією ОБСЄ, але звіти, які публікуються на сайті ОБСЄ не фіксують цих порушень. Можливо там хтось чує якісь автоматні черги, але конкретно на цих ділянках ОБСЄ не фіксує цих порушень. Я вважаю, що термін 7 діб добігає кінця і ми через декілька днів побачимо результат цієї роботи, коли почнеться відведення сил та засобів на цих конкретних ділянках», – додав він.

Нагадаємо, досягнута раніше в Мінську домовленість про відведення військ і озброєння на Донбасі стосується трьох ділянок – Станиці Луганської, Золотого і Петрівського.

Поділитись: