Війна

Розведення військ у Станиці Луганській найближчим часом не буде — штаб

23 січня, 2017 12:14
Війна/Розведення військ у Станиці Луганській найближчим часом не буде — штаб
Зберегти
Вигляд
lead
Розведення військ у районі Сатниці Луганської не відбудеться найближчим часом через обстріли з боку бойовиків

Розведення військ у районі Станиці Луганської не відбудеться найближчим часом через обстріли з боку бойовиків.

Про це повідомив речник прес-центру штабу АТО Леонід Матюхін, передає «112 Україна».

«Якщо дивитися з точки зору того, які були домовленості і як себе поводять бойовики, думаю, найближчим часом розведення армії в районі Станиці Луганської не буде, тому що, наприклад, вчора бойовики неодноразово вели вогонь по Станиці Луганській. Тому я не думаю, що сьогодні відбудеться розведення військ. Так само і всі попередні, протягом останніх трьох місяців, не було такого, щоб там 3-4 дні бойовики не вели вогонь по наших позиціях в районі Станиці Луганської», – сказав Матюхін.

Він також додав, що для розведення військ потрібно, щоб бойовики протягом хоча б одного тижня не вели вогонь в напрямку Станиці Луганської.

«Ця домовленість порушена не вперше. Думаю, що мало хто вірив у те, що буде проведено розведення військ. Домовленість, скажімо, не складна. Потрібно, щоб бойовики протягом хоча б одного тижня не вели вогонь в напрямку Станиці Луганської. Думаю, що говорити про розведення військ в напрямку Станиці Луганської поки не час», — зазначив Матюхін.

Як передає кореспондент Громадського, який наразі знаходиться на Луганщині, місцеві мешканці щоночі чують постріли зі зброї різного калібру.

Те, що вночі з 22 на 23 січня поблизу Станиці Луганської були перестрілки підтвердив Громадському і голова місцевої районної державної адміністрації Юрій Золкін.

«Сьогодні ніч була гарячою. Нема необхідних умов для розведення військ зараз», – заявив він.

У свою чергу, луганські сепаратистські медіа росповсюджують нову дату можливого розведення військ. 

«Чергова спроба розведення сил та засобів на ділянці лінії зіткнення в районі Станиці Луганської може відбутись 25 січня», – йдеться у повідомленні Луганського інформаційного центру.

21 вересня у Мінську було підписано рамкову угоду про розведення сил та засобів на трьох ділянках – у містечках Золоте й Станиця Луганська (Луганська область) та у селищі Петрівське (Донецька область). Домовленість не можуть реалізувати саме у Станиці Лунанській.

Раніше повідомлялося, що у Петрівському зберігається 2-кілометрова дистанція після розведення військ на Донбасі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Відведення військ не передбачає здачу територій» — інтерв’ю з керівником спецмісії ОБСЄ на Донбасі.

Пов`язані новини