Війна

Розведення військ поблизу Станиці Луганської знову зірване — СЦКК

28 листопада, 2016 09:44
Війна/Розведення військ поблизу Станиці Луганської знову зірване — СЦКК
Зберегти
Вигляд
lead
З моменту підписання Рамкової угоди про розведення сил від 21 вересня 2016 року зафіксовано 59 обстрілів поблизу Станиці Луганської.

У зоні бойових дій на Донбасі зірвали ще одну спробу відліку семи діб тиші з метою розведення сил та засобів в районі Станиці Луганської. 

Про це повідомляє Спільний центр по контролю та координації, передає штаб АТО. 

27 листопада українська сторона СЦКК зафіксувала обстріли з боку бойовиків зі стрілецької зброї та гранатометів ділянки розведення сил і засобів. Після цього українська сторона поінформувала про факт обстрілів місію ОБСЄ. 

Усього з моменту підписання Рамкової угоди про розведення сил від 21 вересня 2016 року зафіксовано 59 обстрілів поблизу Станиці Луганської. 

«Зазначене свідчить, що керівництво ОРЛО в черговий раз нехтує домовленостями та Рамковим рішенням ТКГ і здійснює відверті провокації, аби зірвати процес розведення сил та засобів в районі Станиці Луганської»,— йдеться у повідомленні. 

Нагадаємо, що на виконання Рамкової угоди Тристоронньої контактної групи, 1 жовтня відбулося розведення сил і засобів в районі населеного пункту Золоте, а 7 жовтня – в районі Петрівського.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Відведення військ не передбачає здачу територій» — інтерв’ю з керівником спецмісії ОБСЄ на Донбасі.

Пов`язані новини