Політика

Розвідка: російські військові на Донбасі отримують уп’ятеро більше, ніж сепаратисти

Політика/Розвідка: російські військові на Донбасі отримують уп’ятеро більше, ніж сепаратисти
Зберегти
Вигляд

За місяць війни на Донбасі сепаратисти отримують близько 12 тисяч російських рублів, водночас військовослужбовець Збройних сил Росії заробляє понад 60 тисяч.

Про це у четвер повідомило Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

«Суттєве невдоволення сепаратистів викликає значна різниця (за деякими категоріями – у п’ять разів) у грошовому забезпеченні між військовослужбовцями ЗС РФ та контрактниками з числа місцевого населення, які проходять службу у підрозділах 1 і 2 АК. Зокрема, щомісячне грошове забезпечення рядового контрактника становить до 12 тис. рублів, у той час як рядовий ЗС РФ отримує понад 60 тис. рублів», - йдеться у повідомленні.

Як заявляють українські військові, у рядах бойовиків погіршується військова дисципліна, що призводить до стрілянини у нетверезому стані. Подібні випадки розслідують російські спецслужби.

«На теперішній час найгірша ситуація щодо стану військової дисципліни склалась у з’єднаннях та частинах 2 АК. Останній випадок, який призвів до застосування зброї військовослужбовцями у стані алкогольного сп’яніння, зокрема із використанням мінометів для обстрілів власних позицій, розслідується комісією ФСБ РФ», - розповіли у розвідці.

За даними ГУР, бойовики ведуть «розвідку сил АТО з використанням диверсійно-розвідувальних груп, безпілотних літальних апаратів та засобів РЕР на Слов’янському, Донецькому та Маріупольському напрямках та удосконалюють системи оборони на Донецькому напрямку».

Пов`язані новини