Світ

Розвідка США знайшла докази хакерських атак Росії на системи голосування семи штатів

28 лютого, 2018 11:15
Світ/Розвідка США знайшла докази хакерських атак Росії на системи голосування семи штатів
Зберегти
Вигляд
Спецслужби США знайшли докази того, що «таємні агенти Росії» здійснювали хакерські атаки на виборчі системи семи штатів під час президентських виборів в 2016 році.

Спецслужби США знайшли докази того, що «таємні агенти Росії» здійснювали хакерські атаки на виборчі системи семи штатів під час президентських виборів у 2016 році.

Про це повідомляє NBC News з посиланням на трьох високопоставлених представників американської розвідки.

За словами джерел, ідеться про Аляску, Аризону, Каліфорнію, Флориду, Іллінойс, Техас і Вісконсін.

«Системи в семи штатах намагалися компрометувати різними способами, причому деякі порушення були серйозніші, ніж інші — починаючи від входу на державні сайти і до проникнення в бази даних реєстрації виборців», — зазначили співрозмовники.

Ці дані ґрунтуються, зокрема, на доповіді, підготовленій американськими службами в останні тижні президентства Барака Обами.

Також із семи перерахованих штатів факт кібератаки визнали тільки в Іллінойсі. Влада інших штатів заперечує втручання в роботу їхніх виборчих систем. Крім того, всі опитані високопосадовці США погодилися, що жоден голос виборців не змінили через дії Росії.

Федеральні чиновники висловили побоювання, «що росіяни повернуться» під час майбутніх виборів в Конгрес. Вони вважають, що у 2016 році російські хакери «заклали основу для майбутньої атаки».

Пов`язані новини