Станиця Луганська є надто складною ділянкою для розведення військ, зважаючи на регулярні обстріли у Золотому Луганської області.

Про це в інтерв’ю Громадському розповів керівник української сторони Спільного центру контролю за припиненням вогню на Донбасі генерал-майор Борис Кременецький.

«Обстріли, які відбуваються в Золотому – це для української сторони є аргументами, щоб не спішити з розведенням тут. Тому що ми кажемо — почекайте, якщо ми не зробили на цій ділянці, яка здається безпроблемною, і все одно на цій ділянці у нас є стрілянина, то як ми можемо перейти до іншого етапу», — сказав Кременецький.

«Тому ми кажемо, що давайте спершу на тих ділянках, які менш небезпечні, зможемо якийсь механізм напрацювати, а потім вже будемо переходити до більш складних ділянок», — додав генерал-майор.

Також Кременецький повідомив, що українська сторона СЦКК може у 50%-70% випадків домовитися з росіянами про припинення обстрілів на певний період часу.

Повне інтерв'ю керівника української сторони СЦКК дивіться сьогодні о 19:00 в ефірі Громадського.

Нагадаємо, 5 жовтня у Мінську була досягнута домовленість про розведення сил на Донбасі у Петрівському, Золотому та Станиці Луганській.   

7 жовтня речник штабу АТО заявив про успішне розведення сил поблизу Петрівського. 

Поділитись: