Кримська правозахисна група звинувачує священиків Російської православної церкви (РПЦ) в участі у воєнній пропаганді серед дітей в анексованому Криму.

Кримська правозахисна група звинувачує священиків Російської православної церкви (РПЦ) в участі у воєнній пропаганді серед дітей в анексованому Криму.

Про це повідомила членкиня правозахисної організації Ірина Сєдова, передає «Крим. Реалії».

«Є приклади, коли російська церква відзначає свято святого Федора Ушакова, і священик везе дітей в військову частину, діти фотографуються з військовою технікою, і ці фото публікують на сайті Кримської єпархії», — повідомила вона.

Сєдова зазначила, що РПЦ вчить дітей у Криму думати, «що бути мілітаристами — це свята справа», — сказала Сєдова.

Вона додала, що також є факти співробітництва РПЦ в Криму з російським козацтвом та політичними партіями, в заходах для прославлення російської армії, де теж передбачена участь дітей.

«Коли це зводиться в єдину доказову базу, складається жахлива картина, як багато грошей вкладається в агресивну пропаганду серед кримських дітей», — додала вона.

Очільниця Кримської правозахисної групи Ольга Скрипник розповіла, що у Криму російська влада проводить «системну роботу по мілітаризацію дітей».

РПЦ наразі заяви кримських правозахисників не коментувала.

Кримська правозахисна група 16 серпня оприлюднила доповідь «Права людини в умовах мілітаризації Криму». 

Нагадаємо, раніше РПЦ розкритикувала дозвіл на носіння релігійного одягу у школах Чечні.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: