Дороги державного значення очищують від снігу та ожеледиці, а на дорогах місцевого значення блокують проїзд великовагового та пасажирського транспорту.

Рух великовагового та пасажирського транспорту через ускладнення погодних умов обмежили на дорогах місцевого значення у 5 областях України — Житомирській, Київській, Черкаській, Вінницькій та Хмельницькій. При цьому на дорогах державного значення обмежень немає. Про це в ефірі Громадського розповів представник державного агентства «Укравтодор» Олександр Кава.

За його словами, на дорогах державного значення працюють підрозділи державної акціонерної компанії «Автомобільні дороги України». Вони виконують роботи з очистки шляху від снігу та ожеледиці. На дорогах місцевого значення проїзд великовагового та пасажирського транспорту заблоковано.

«Дороги не чистять, дороги покривають спеціальним розчином для того щоб лід не утворювався, а той лід, що був на момент покриття, розтанув і автомобілі могли безпечно проїжджати. Відповідно, служби у кожній з перерахованих областей працюють над тим, щоб забезпечувати проїзд по дорогах державного значення, а на місцевих дорогах рух обмежений з метою недопущення ДТП», — сказав Кава.

«Переважна більшість наших співгромадян дослухаються до наших порад. Деякі люди намагаються їх порушувати і на власний ризик виїжджають на дороги з обмеженим рухом. Але що стосується великовагового транспорту та автобусів, то працюють співробітники ДСНС і поліції, які блокують їх проїзд», — додав він.

Він також запевнив, що «Укравтодор» має достатньо реагентів та паливо для службових автомобілів, аби продовжувати роботу на трасах.

Раніше повідомлялося, що у 5 областях України через ускладнення погодних умов обмежено рух транспорту.

На дорогах України загинули 7 осіб через негоду.

Поділитись: