Рух автотранспорту на Європейській площі й п’яти центральних вулицях з 6:00 27 липня обмежать через хресну ходу, що організовує Українська православна церква Московського патріархату.

Про це у Facebook повідомляє патрульна поліція Києва.

Також КМДА закликала утриматися від відвідування центра міста 27 липня через обмеження руху транспорту.

Так, буде заборонено рух усіх видів транспорту 27 липня з 06:00 до 17:00 на вул. Трьохсвятительській (на відрізку від Михайлівської площі до Європейської площі), вул. Хрещатик (на відрізку від вул. Михайлівської до Європейської площі), Володимирським узвозом (на відрізку від Поштової площі до Європейської площі), на Парковій дорозі (на відрізку від алеї Героїв Крут до вул. Михайла Грушевського), на вул. Михайла Грушевського (на відрізку від вул. Шовковичної до Європейської площі).

У разі необхідності буде обмежено або заборонено рух усіх видів транспорту 27 липня з 06:00 до 13:00 на вул. Вербицького, 3-Г, вул. Декабристів, проспекті Миколи Бажана, Південному мосту, Дніпровському узвозі, алеї Героїв Крут, площі Слави, вул. Івана Мазепи, вул. Михайла Грушевського, Європейській площі, а також на вул. Чорнобильській, просп. Перемоги, бульварі Тараса Шевченка, вул. Володимирській, пров. Володимирському, Михайлівській площі.

Зазначається, що у разі необхідності також буде закрито на вихід станцію київського метрополітену «Арсенальна» 27 липня 2016 року з 13:00 до 20:00.

Окрім того, поліція перевіряє повідомлення про мінування маршруту проходження хресної ходи , а саме у Святошинському районі й у напрямку міста Бориспіль.

Хресна хода розпочалася 3 липня на сході України зі Святогірської лаври, а 9 липня на заході країни – з Почаївської лаври.

Вчора, 25 липня, близько 400 учасників «хресної ходи за мир» не пустили в Бориспіль Київської області. В’їзд до міста перекрили майже 200 пікетувальників.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile