Державне підприємство «Антонов» провело випробування шин розробки Dunlop Aircraft Tyres Limited для літаків «Руслан» та «Мрія». Про це повідомляє прес-служба підприємства.

На льотно-дослідній базі ДП «Антонов» були виконані випробувальні польоти літака Ан-124-100М-150, обладнаного новими шинами розробки британської компанії Dunlop Aircraft Tyres Limited.

Випробування підтвердили високу якість шин, які були розроблені Dunlop Aircraft Tyres Limited спеціально для надважких літаків «Руслан» та «Мрія» на замовлення держпідприємства, йдеться в повідомленні.

«Наша співпраця по обладнанню «Русланів» новими шинами також розпочалася успішно, про що свідчать результати випробувань літака з новими шинами. До переліку переваг продукції Dunlop Aircraft Tyres слід віднести те, що вона сертифікована за європейськими нормами EASA та має прийнятну ціну», — зазначає Президент підприємства Олександр Коцюба.

Нагадаємо, український авіаконцерн «Антонов» розірвав співпрацю з російськими підприємствами. Через це у 2016 році не буде випущено жодного літака серії АН через відсутність ряду комплектуючих деталей.

На недобудованих літаках підприємство буде намагатися замінити всі російські комплектуючі на комплектуючі інших виробників.

Поділитись: