Харківський аеропорт проводить переговори з ірландським лоукостером Ryanair щодо його можливого виходу на український ринок.

Харківський аеропорт проводить переговори з ірландським лоукостером Ryanair щодо його можливого виходу на український ринок.

Про це повідомив комерційний директор аеропорту Харків Владислав Ільїн в інтерв’ю ЦТС.

«У них (Ryanair-ред.), як і інших бюджетних авіаперевізників, однією з основних вимог є виконання якомога більшої кількості коротких рейсів протягом доби. На жаль, Харків програє через своє географічне положення. Наприклад, якщо з Катовіце до Львова летіти приблизно годину, то в Харків на годину довше. Аналогічно і по інших напрямках до Європи», — сказав Ільїн.

За його словами, повернення до Харкова угорського лоукостера Wizz Air є позитивним сигналом для Ryanair і для інших авіакомпаній.

«Думаю, якщо не в поточному, то в наступному році є дуже хороші шанси того, що Ryanair може полетіти до Харкова», — сказав топ-менеджер.

Раніше міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що прихід лоукостера Ryanair на український ринок може відбутися уже в січні-лютому 2018 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сага про лоукости: чи зупинять судові позови МАУ прихід Ryanair в Україну.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile