Бюджетний авіаперевізник Ryanair отримає запитувані раніше $7,5 вартості авіазбору з обслуговування на нових для аеропорту «Бориспіль» напрямках

Бюджетний авіаперевізник Ryanair отримає запитувані раніше $7,5 вартості авіазбору з обслуговування на нових для аеропорту «Бориспіль» напрямках.

Про це повідомив гендиректор «Борисполя» Павло Рябікін.

«Завдяки нашій з МІУ (Мінінфраструктури — ред.) спільної непростої роботи прийняті зміни до наказу # 337, що знижують базовий авіазбір з  $17 до  $13», — написав він у Facebook.

За його словами, всі авіакомпанії, що вилітають з аеропорту «Бориспіль» від 20 червня отримають зниження збору за пасажирське обслуговування.

«Аеропорт «Бориспіль» вийде на планове зниження доходів до 8% у другому півріччі поточного року, однак отримає серйозний імпульс до нарощування пасажирообороту в середньостроковій перспективі», — додав Рябікін.

На його думку, зниження збору за пасажирське обслуговування буде стимулювати перевізників літати частіше возити більше, відкривати нові напрямки і в обов'язковому порядку знижувати ціни на квитки.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile