Ірландський лоукостер Ryanair планує у наступні 3-5 років наростити флот в Україні до 15 літаків і збільшити пасажиропотік до 5 мільйонів пасажирів. Про це повідомив комерційний директор компанії Ryanair Девід О'Брайан під час зустрічі з главою держави Петром Порошенком.

«Наша мета — за три-п'ять років збільшити пасажиропотік до 5 млн пасажирів, що буде еквівалентно присутності в Україні 15 наших літаків і складе $1,5 млрд інвестицій. Ми сподіваємося, що наші літаки будуть розміщені на території України і будемо сподіватися, що будемо літати з України саме як зі своєї бази», — заявив він.

О'Брайен також підкреслив, що зараз основною проблемою, що стосується збільшення кількості рейсів авіакомпанії в Україні, є протекціоністська політика на рівні Євросоюзу з боку Німеччини, Франції, Італії та Бельгії. За його словами, як тільки ця перешкода буде подолана, компанія збільшить кількість рейсів у та з України.

Зараз Ryanair пропонує польоти з Києва до шести міст Польщі, по одному напрямку до Німеччини, Іспанії, Литви, Словаччини, Великої Британії та Швеції, а також по два напрямки зі Львова до Німеччини і Польщі, один — до Великої Британії.

Раніше О'Брайен під час зустрічі з міністром інфраструктури Володимиром Омеляном заявив, що Ryanair у 2019 році планує запустити нові рейси з України за 5 напрямками.

Загалом, Ryanair здійснюватиме перельоти за 22 напрямками з України.

15 лютого 2018-го в Ryanair підтвердили вихід на український ринок. 3 вересня 2018-го з України вилетів перший рейс лоукостера Ryanair.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сага про лоукости

Поділитись: