Ryanair скасував десятки рейсів до листопада заради відпусток співробітників

17 вересня, 2017 17:49
default/Ryanair скасував десятки рейсів до листопада заради відпусток співробітників
Зберегти
Вигляд
Ірландський бюджетний авіаперевізник Ryanair скасував від 40 до 50 рейсів на день, аби дати змогу співробітникам, у тому числі пілотам, піти у відпустку

Ірландський бюджетний авіаперевізник Ryanair скасував від 40 до 50 рейсів на день, аби дати змогу співробітникам, у тому числі пілотам, піти у відпустку.

Про це повідомляє The Guardian.

Такі зміни будуть діяти протягом наступних шести тижнів. Зазначається, що якщо авіакомпанія скасувала 40 рейсів на день з коефіцієнтом навантаження 90%, то це вплине на 285 тисяч поїздок.

Представник авіакомпанії сказав, що вони провели рекордний за кількістю маршрутів період протягом літніх місяців, особливо у липні та серпні. І тепер авіакомпанія повинна надати право на щорічну відпустку пілотам та екіпажу у вересні та жовтні.

«Ми щиро просимо вибачення перед невеликою кількістю клієнтів, яких торкнулися ці скасування. Ми будемо робити все можливе, аби організувати для них альтернативні рейси та/або повне відшкодування», — сказав речник Ryanair.

Пасажири, рейси яких виявилися скасованими, почали висловлювати своє обурення у соцмережах:

«Скасовано мій рейс на четвер. Ніхто не відповідає у вашому онлайн-чаті чи службі підтримки клієнтів. Треба розібратися!».

«…пропонують рейс (альтернативний – ред.) трьома днями пізніше. Святкові плани на вітер. Дякую».

Нагадаємо, що Міністр інфраструктури Володимир Омелян пообіцяв прихід Ryanair в Україну наступного року.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини