Ірландський лоукостер Ryanair, який почне літати в Україну з осені 2018 року, змінив час відправлення та прибуття своїх літаків у «Бориспіль».

Ірландський лоукостер Ryanair, який почне літати в Україну з осені 2018 року, змінив час відправлення та прибуття своїх літаків у «Бориспіль».

Про це повідомляє ЦТС.

Інформресурс відзначає, що відповідно до даних у системі бронювання авіакомпанії, більшість рейсів будуть відправлятися і прийматися не в піковий для аеропорту «Бориспіль» час.

Так, наприклад, рейс до Барселони вилітатиме з «Борисполя» о 12:45, що на годину пізніше, ніж було заплановано раніше. Відправлення до Стокгольма буде о 22:00, причому раніше час виліту цього рейсу планували на 10:45 ранку.

Зміни торкнулися й інших рейсів з та до «Борисполя», на відміну від маршрутів до Львова, де розклад більшості перельотів залишився без змін.

ЦТС припускає, що зміни розкладу рейсів Ryanair можуть означати, що керівництво авіакомпанії нарешті змогло досягти домовленостей з аеропортом у питання отримання слотів.

Раніше гендиректор «Борисполя» Павло Рябікін заявляв, що Ryanair веде продаж квитків на рейси, слоти для яких не узгоджені аеропортом.

15 лютого 2018-го в Ryanair підтвердили вихід на українськийринок. Повідомлялось, що лоукостер Ryanair літатиме з України за 15 рейсами з осені 2018 року

Міністр інфраструктури Володимир Омелян анонсував рейси лоукостера ще в 4 українських міста.

Найдешевші квитки Ryanair коштуватимуть 10 євро.

Ryanair раніше підтверджував початок польотів за напрямком Київ-Берлін 3 вересня. Літаки виконуватимуть рейси чотири рази на тиждень — щопонеділка, щосереди, щоп'ятниці та щонеділі.

На початку квітня міністр інфраструктури Володимир Омелян заявляв, що Ryanair прийде в Україну попри неузгодженість із «Борисполем».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сага про лоукости

Поділитись: