Життя

Рятувальники порадили, як безпечно встановлювати новорічні ялинки вдома

ДСНС
Життя/Рятувальники порадили, як безпечно встановлювати новорічні ялинки вдома
Зберегти
Вигляд
Рятувальники з Державної служби з надзвичайних ситуацій напередодні Нового року опублікували поради для безпечного встановлення ялинок у домівках.

У ДСНС рекомендують встановлювати дерева щонайменше за один метр від стін, стелі, а також якомога далі від обігрівачів.

Ялинка має стояти на стійкій основі (підставці або діжці з піском) і в тому місці, де б вона не заважала виходу з приміщення.

Рятувальники попередили, що ялинки швидко спалахують та добре горять, і до того ж — під час горіння виділяють отруйні речовини, швидко плавляться та «розтікаються». Тож при купівлі штучної ялинки — варто обрати ту, яка має протипожежну пропитку, що має вказуватися на упаковці.

Щоб ялинка не впала, вона повинна бути правильно зібрана і надійно встановлена, а іграшки рівномірно на ній розподілені. Також на ялинку не можна встановлювати свічі та бенгальські вогні, особливо коли дерево також прикрасили ватним «снігом» і паперовими іграшками. Гірлянди для прикраси ялинки варто використувавти лише ті, що мають сертифкацію.

Для безпеки дітей дерево краще прикрашати легкими іграшками, що не б’ються.

Нагадаємо, що в новорічну ніч весь громадський транспорт у Києві працюватиме на 3 години довше, а фунікулер буде відкритий для пасажирів цілодобово.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Головні події 2018: світ у фотографіях

У більшості областей України 31 грудня та 1 січня очікується сніг, місцями — сніг з дощем.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Новорічний агінь» та стрім з Софійської площі — що Громадське покаже на Новий рік

Більше про:
# Новий рік 2019
Пов`язані новини