Фото:

ДСНС

У чотирьох областях західної України триває ліквідація наслідків дощового паводку, який почався там 20 червня. Водночас кількість підтоплених населених пунктів зменшується.

Про це повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій.

Так, в Івано-Франківській області станом на дев’яту ранку 28 червня залишаються підтопленими 55 населених пунктів (на початку негоди було 263), зменшилася кількість зруйнованих чи пошкоджених доріг та мостів. За минулу добу було відселено 62 людей, для постраждалого населення доставлено близько 250 кілограмів продуктів харчування і 2,5 тисячі літрів питної води.

Для надання допомоги населенню в п’яти районах області (Галицькому, Надвірнянському, Снятинському, Тисменицькому та Тлумацькому) ДСНС додатково залучила три зведені загони з інших областей (Волинська, Львівська, Рівненська та техніка з Хмельницької області)

У Чернівецькій області залишаються підтопленими 20 населених пунктів (було 51). Постраждалим у Новоселицькому та Вижницькому районах рятувальники доправили 2,2 тисячі літрів і понад 200 кілограмів продуктів харчування. У Львівській області наслідки негоди досі присутні в 13 населених пунктах (було 28), на Тернопільщині — сім, як і раніше.

У всіх областях рятувальники продовжують відкачувати воду з приміщень, присадибних ділянок і колодязів, розчищають дороги й мости. Загалом за минулу добу силами ДСНС було відкачано 47 569 кубічних метрів води.

Усього до ліквідації наслідків негоди залучалося 1047 людей і 595 одиниць техніки, з них від ДСНС — 216 чоловік особового складу та 339 одиниць техніки (з них 2 гелікоптери).

Нагадаємо, з 20 червня у західних областях України почалися сильні дощі, що призвело до підняття рівня води у річках. Через паводки підтопленими виявились тисячі будинків, а сотні їхніх мешканців довелося евакуювати.

Поділитись: