ENRU

Рибний патруль за 1,5 місяці зафіксував порушень на суму в 7 разів більше ніж минулоріч

Data?1495206907

В Україні за останні півтора місяці нересту рибоохоронний патруль зафіксував порушення на суму 34,6 мільйонів гривень — у 7 разів більше ніж минулого сезону.

Про це йдеться у повідомленні Держрибагентства, яке є у розпорядженні Громадського.

Зазначається, що нерест в більшості областей України розпочався 1 квітня і триватиме до середини липня.

Станом на 17 травня органами рибоохорони було проведено 2094 рейди по всіх областях, виявлено 3900 порушень правил рибальства, вилучено 20,6 тис. кг. водних біоресурсів та 6939 заборонених знарядь лову, затримано 117 транспортних засобів.


«Сума збитків, завданих рибному господарству, які було зафіксовано у 2017 році за 1,5 місяці — 34,6 млн грн.  З них 32,2 млн — зафіксував Чорноморський рибоохоронний патруль в районі Чорного моря Херсонської, Запорізької та Миколаївської областей»,  — йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що у минулому році за весь період нересту, за близько 3 місяці, в Україні було зафіксовано 7,1 тисяч порушень. Проте загальна сума збитків була в 7 разів нижча, ніж цьогоріч — 7, 3 млн грн.

У Держрибагентстві зазначили, що це свідчить про ефективність роботи нового рибоохоронного патруля.

Областями, де найактивніше проводились рибоохоронні заходи є регіони, де вже запущено рибоохоронний патруль. Йдеться про Київську, Дніпропетровську, Миколаївську, Рівненську, Полтавську, Одеську області та Чорноморське басейнове управління.

Нагадаємо, Державне рибне агентство запустило перший в Україні рибний патруль у червні минулого року. У новоствореному органі працюють 46 інспекторів.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram