Голова Одеської обласної адміністрації Міхаіл Саакашвілі, який раніше повідомив про свою відставку, приїхав до Києва, аби заявити про нові політичні плани.

Голова Одеської обласної адміністрації Міхаіл Саакашвілі, який раніше повдіомив про свою відставку, приїхав до Києва, аби заявити про нові політичні плани.

Про це він повідомив у коментарі Громадському.

«У мене за останній тиждень у мене було три зустрічі з президентом. І я вичерпав усі можливості діалогу, на жаль. Тому що він не готовий щось міняти, а статус-кво сьогоднішній мене не задовольняє: ні в Одеській області, ні по країні», — сказав він.

Говорячи про подальшу діяльність, Саакашвілі заявив, що оголосить про політичну планах в п'ятницю, 11 листопада.

«Немає ніякої партії «Хвиля», — додав він.

Саакашвілі також зазначив, що головне його досягнення на посту голови Одещини —подолання корупції в державних органах.

«Головне, що нам вдалося — щоб в поліції, митниці і адміністрації області не брали хабарів ... я думаю, це історичне досягнення, насправді. Але за моїми темпами, нам мало що вдалося», — сказав він.

Нагадаємо, уряд прийняв відставку Саакашвілі

Саакашвілі заявив про відставку з поста голови Одеської ОДА 7 листопада. 

Того ж дня, в Адміністрації президента повідомили, що голову Одеської Облдержадміністрації планували відправити у відставку ще влітку.

Пізніше заступниця голови Одеської державної обласної адміністрації Соломія Бобровська в ефірі Громадського повідомила, що в команді Саакашвілі знали про президент Петро Порошенко збирається його звільнити

29 травня 2015 року Міхеілу Саакашвілі надали українське громадянство. 30 травня його було представлено як нового голову Одеської ОДА.

Раніше про свою відставку повідомив голова Одеської поліції Гіоргі Лорткіпанідзе. 

Поділитись: