Екс-президент Грузії Міхеіл Саакашвілі закликав президента України Петра Порошенка піти у відставку.

Екс-президент Грузії Міхеїл Саакашвілі закликав президента України Петра Порошенка піти у відставку. Про це він заявив на мітингу під стінами Верховної ради у вівторок, 17 жовтня, передає кореспондент Громадського. 

Відео: Богдан Кутєпов/Громадське 

«Якщо до кінця дня ці люди не ухвалять жодного рішення на благо народу, то ми повинні подумати про наступні вимоги... Поки є Порошенко — немає прогресу, немає боротьби з корупцією. Поки є Порошенко — будуть злидні! Поки є Порошенко буде еміграція», — сказав він.«Якщо Порошенко не почує вас сьогодні, нам усім треба буде переміститися в інше місце. Я закликаю киян після роботи приєднатися до нас. Якщо не буде жодних рішень на благо народу, Порошенку треба подумати, щоби залишити посаду. У нього ще є час! Це не ультиматум, це моя порада», — додав він.

Нагадаємо, 17 жовтня під стінами Ради проходять мітинги. Організаторами масової акції на підтримку «великої політичної реформи» виступили шість громадських організацій, дев’ять політичних партій та 11 народних депутатів абсолютно різних політичних поглядів.

Протестувальники висунули три основних вимоги: нові правила виборів у Раду, які включають в себе пропорційну систему з відкритими списками, скасування депутатської недоторканності, створення антикорупційного суду.

У МВС заявили, що порядок на мітингу в центрі Києва охороняють 3500 силовиків. Під час мітингу депутат Парасюк побився з начальником держохорони Гелетеєм.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: