Життя

Саакашвілі: В Одесі створять Центр надання адмінпослуг нового зразка – без черг та хабарів

Життя/Саакашвілі: В Одесі створять Центр надання адмінпослуг нового зразка – без черг та хабарів
Зберегти
Вигляд

Міністерство юстиції разом із місцевою владою та представниками неурядових організацій, розпочинає в Одеській області пілотний проект зі створення центру надання адміністративних послуг. Відповідний меморандум підписали міністр юстиції Павло Петренко та голова Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі.

«В Одесі відкривається перший в Україні найбільш технічний і професійний Центр надання адміністративних послуг. Українець зможе тут відпочити і отримати якісну послугу, а не буде стикатися з бюрократією, чергами і нахабством. Це буде та модель, яка має працювати по всій країні», - цитує очільника Мін′юсту прес-служба відомства.

Законопроект, що унормовує процес передачі реєстраційних функцій Міністерства юстиції місцевим органам влади, нотаріусам та акредитованим банкам вже декілька тижнів чекає на розгляд у Верховній Раді.

«Закон в Раді поки не ухвалений, але якщо ми будемо його чекати, то цей центр ще рік не відкриється. А нам потрібен центр, де всі довідки, паспорти, договори купівлі-продажу, реєстрація підприємств буде проходити за хвилини, а не за місяці, без поборів і хабарів. Цей центр, як кажуть в Одесі, потрібен ще вчора» - зазначив Міхеіл Саакашвілі.

Пов`язані новини