Кандидат у президенти від партії «Об'єднання «Самопоміч», міський голова Львова Андрій Садовий допускає об'єднання зі співаком Святославом Вакарчуком та лідером «Громадянської позиції» Анатолієм Гриценком на парламентських виборах.

Про це він повідомив у ефірі програми «Свобода вибору» на Громадському радіо.

«Без якісного парламенту нічого не буде. Для мене дуже важливо об’єднати і Вакарчука, і Гриценка, Демальянс, Силу людей, всі тверезо мислячі політичні структури, щоб ми на парламентські вибори ішли однією потужною командою і мали більшість в парламенті. Тоді реально почнуться зміни», — сказав Садовий.

Водночас на запитання, чи готовий він об'єднуватися на президентських виборах, міськголова Львова чітко не відповів, зазначивши, що його кандидатуру висунула партія.

Зазначимо, що «Об'єднання «Самопоміч» та політична партія Демальянс уже уклали угоду про політичний союз та заявили, що разом братимуть участь у президентських, парламентських та місцевих виборах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Я — Садовий, я вирішив іти в президенти: інтерв'ю із міським головою Львова

31 грудня 2018 року в Україні розпочалася передвиборча кампанія виборів президента-2019.

Голосування у першому турі виборів президента України відбудеться з 8:00 до 20:00 31 березня. Офіційні результати голосування мають оприлюднити не пізніше 10 квітня. 

Поділитись: