Міський голова Львова Андрій Садовий має намір оскаржити рішення Вищого антикорупційного суду, який обрав йому запобіжний захід у вигляді застави в 1 мільйон 56 тисяч 550 гривень.

Про це він сказав у коментарі hromadske

«Ми готуємо апеляцію, щоб всі обвинувачення були зняті», — сказав Садовий.

Як пише «Радіо Свобода», прокуратура також оскаржуватиме запобіжний захід, адже вона просила для Садового 50 мільйонів гривень застави.

Нагадаємо:

  • 27 листопада суд обрав міському голові Львова Андрію Садовому запобіжний захід у вигляді застави у розмірі 1 мільйон 56 тисяч 550 гривень.
  • 21 листопада Спеціалізована антикорупційна прокуратура оголосила підозру міському голові Львова Андрію Садовому у зловживанні службовим становищем. Йдеться про стару справу продажу ділянки землі під індустріальний парк в мікрорайоні Рясне від 2015 року. У межах цієї справи, якою займалася Генпрокуратура, правоохоронці кілька разів у 2016 році проводили обшуки у міськраді Львова, а самого Андрія Садового у липні 2017 року викликали на допит у ГПУ.
  • За даними слідства, понад 23,49 га земель були продані посадовими особами Львівської міськради за договором купівлі-продажу з порушенням вимог чинного законодавства за заниженою ціною як землі промисловості. Також в прокуратурі встановили, що продана ділянка належить не місту Львову, а Рясне-Руській сільраді Яворівського району Львівської області як земля сільськогосподарського призначення.
Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile