Очільник Львова, кандидат у президенти Андрій Садовий стверджує, що в Адміністрації президента Петра Порошенка йому пропонували угоду в обмін на зняття так званої «сміттєвої блокади» з міста.

Садовий опублікував у Facebook документ, який нібито є цією угодою.

У тексті Порошенко позначений як Сторона 1, Садовий — Сторона 2.

Згідно з документом, Сторона 1 пропонувала підтримку в утилізації відходів у Львові та сприяння в облаштуванні нового полігону.

В обмін АП нібито вимагала, аби Садовий і його партія «Самопоміч» здійснювали «активні політичні дії» щодо «Народного фронту», «Батьківщини», «Радикальної партії», «Свободи», «Опоблоку» та інших партій, які «перебувають в опозиції до «Сторони 1 та партії Сторони 1», тобто «Блоку Петра Порошенка». Також Сторона 1 хотіла, аби Садовий та «Самопоміч» підтримували децентралізацію, вимоги МВФ, голосували за законопроекти БПП тощо.

«І ще раз відповідь на питання — чому лише зараз? Тоді ціль номер один для мене була безпека міста, а не перемога в інформаційній війні», — розповів Садовий.

У 2017 році міський голова Львова Андрій Садовий заявляв, що місту загрожує надзвичайна ситуація зі сміттям.

Нагадаємо, суд ухвалив припинити діяльність Грибовицького сміттєзвалища під Львовом, на якому стався обвал під час пожежі, і загинули 4 людей.

Поділитись: