Невідомі хакери зламали сайт Головного територіального управління юстиції в Одеській області, унаслідок чого сотні гігабайтів даних Міністерства юстиції опинилися у відкритому доступі.

Невідомі хакери зламали сайт Головного територіального управління юстиції в Одеській області, унаслідок чого сотні гігабайтів даних Міністерства юстиції опинилися у відкритому доступі.

Про це йдеться в заяві управління у Facebook.

Наразі сайт не працює через встановлення технічних обставин, які могли викликати збої у роботі.

«На даний час за підтримки співробітників Управління СБ України і Причорноморського управління кіберполіції ведеться робота з встановлення причин даного інциденту», — йдеться у заяві.

Кіберактівісти повідомляють, що у відкритому доступі опинилися сотні гігабайтів документів Мін'юсту, передає УНІАН.

Зокрема, про це заявив кіберактівіст під ніком Sean Brian Townsend, який є членом «Українського кіберальянсу».

Він зазначив, що невідомі зламали сервер Головного територіального управління юстиції в Одеській області. За його даними, атака на сервер здійснена через уразливість під назвою FileInclusion.

«Сотні гігабайтів документів Мін'юсту у відкритому доступі. Хто залив шелл, невідомо. Шелл доступний без пароля. URL зі зрозумілих причин затертий. Паролі адмінів вкрадені хакерами. Всі диски від C до F були доступні на читання і запис», — стверджує активіст.

Він також вважає, що закривати уразливість пізно, бо усе, що могло трапитися, вже трапилося.

«Сервер, а можливо, і всю мережу управління юстиції в Одеській області, повністю скомпрометовано невідомими хакерами. Можливо, двічі. Можливо російськими. Його потрібно негайно вимкнути і провести розслідування. Сайт лагодити марно, я впевнений, що це не єдина уразливість …», — зазначив активіст.

Нагадаємо, наприкінці листопада Кіберполіція повідомила про атаку нового вірусу.

Поділитись: