Життя

Сакварелідзе створив штаб громадського контролю за справою «діамантових прокурорів»

Життя/Сакварелідзе створив штаб громадського контролю за справою «діамантових прокурорів»
Зберегти
Вигляд

Заступник генпрокурора Давид Сакварелідзе закликав усіх небайдужих приєднатися до наглядового штабу для громадського контролю над справою «діамантових прокурорів».

За його словами, зараз критично важливо забезпечити максимальний контроль над подальшим процесом, щоб не допустити спроби будь-яких маніпуляцій з боку недоброзичливців.

Приєднатися до штабу він закликав усіх бажаючих активістів, блогерів, народних депутатів, громадських діячів та просто зацікавлених у справедливому правосудді осіб.

«Ваша присутність на судових засіданнях і активний медіа-моніторинг процесу буде важливим фактором контролю за його об'єктивністю. Ми не повинні дати жодного шансу розвалити цю знакову справу – справу честі нової України», – написав Сакварелідзе у Facebook.

Всіх, бажаючих приєднатися до ініціативи, він закликав зареєструватися, використовуючи форму.

«Також пропоную всім зацікавленим самим визначити зручне для них місце і час зустрічі для координації наших подальших кроків», – додав він.

За словами прокурора, наразі відчувається значний тиск системи, яка намагається замнути справу так званих «діамантових прокурорів», заступника прокурора Київської області Олександра Корнійця і першого заступника начальника Головного слідчого управління ГПУ Володимира Шапакина.

Зокрема, за його словами, одна з суддів Голосіївського райсуду Києва близька до Корнійця. Через це прокуратура оголосила відвід суддям, однак суд у ньому відмовив.

Нагадаємо, що ГПУ доручила Сакварелідзе представити в суді справу «діамантових прокурорів».

/фото facebook.com/davit.sakvarelidze/

Пов`язані новини