Політика

Сакварелідзе: Це був пізнавальний допит для ГПУ

Політика/Сакварелідзе: Це був пізнавальний допит для ГПУ
Зберегти
Вигляд

Прокурор ГПУ Дмитро Сус завершив допит екс-заступника генпрокурора Давіда Сакварелідзе в якості свідка у справі про зникнення $2 млн. Про це повідомив кореспондент Громадського.

За словами самого Сакварелідзе, це був пізнавальний допит для Генпрокуратури.

«Він зайняв 3 години. Я попросив його записувати на відео. Тому що я знаю, що рано чи пізно цей допит опублікують. Після цього його переводили на папір», — заявив Сакварелідзе.

Водночас він зазначив, що наразі не збирається повертатися в структуру Генеральної прокуратури.

«Якщо прокуратура не зміниться ідеологічно — то я не хочу повертатися в болото. Я знаю, що там працюють багато порядних людей, але керівництво веде їх до краху», — наголосив екс-заступник генпрокурора.

Сакварелідзе провів майже 9 годин у будівлі ГПУ. Однак, згідно ч.2 ст. 224 Кримінально-Процесуального Кодексу України, допит не може продовжуватись більше 8 годин.

Під час допиту помічник генпрокурора Владислав Куценко прокоментував деталі. Він зазначив, що Сакварелідзе певний час притримувався «політичної риторики» і «головне залишається таємницею».

В свою чергу, адвокат Сакварелідзе Ксенія Проконова наголосила, що Куценко не має доступу до справи екс-заступника генпрокурора. Вона вважає, що це розголошення таємниці слідства.

Нагадаємо, 29 березня Давіда Сакварелідзе звільнили зі структури ГПУ. Пізніше рада відправила генпрокурора Віктора Шокіна у відставку.

Сакварелідзе після звільнення заявив про початок громадської діяльності. Пізніше Сакварелідзе отримав виклик на допит у справі про зникнення $2 млн.

Пов`язані новини