УКРАЇНА

«Нині вже»: Саміт Україна-ЄС, операція з порятунку дітей із печери та як дістатись у Лабитнангі

9 липня, 2018 22:01
УКРАЇНА/«Нині вже»: Саміт Україна-ЄС, операція з порятунку дітей із печери та як дістатись у Лабитнангі
Зберегти
Вигляд
У програмі «Нині вже» ведучий Остап Яриш розбирається, чим важливий 20 саміт Україна - ЄС, що буде у спільній декларації, та чи буде передвиборчий рік — роком хоч якихось реформ.

У програмі «Нині вже» ведучий Остап Яриш розбирається, чим важливий 20 саміт Україна - ЄС, що буде у спільній декларації, та чи буде передвиборчий рік — роком хоч якихось реформ.

Говоримо з експертами, а також матимемо пряме включення з Брюсселя. У другій частині програми говоримо про те, як рятують дітей, що застрягли в печері в Тайланді, і чому за цим в прямому ефірі спостерігає увесь світ, а також про те, як дістатись до Лабитнангі, де в колонії голодує український політв'язень Олег Сенцов.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Нині вже»: Як висвітлюють Чемпіонат світу з футболу українські ЗМІ та перше успішне голосування в Раді без БПП

Головне завдання нового проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні.

Щодня о 20:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати.

«Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин.

Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром.

Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів.

Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.

Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Більше про:
# Нині вже
Пов`язані новини