Самоназваний голова Криму Сергій Аксьонов подав позов до Окружного адміністративного суду Києва про скасування персональних санції.

Самоназваний голова Криму Сергій Аксьонов подав позов до Окружного адміністративного суду Києва про скасування персональних санції.

Про це повідомила прес-служба суду.

Аксьонов просить суд визнати протиправним рішення РНБОУ «Про застосування та скасування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (у частині включення Аксьонова до переліку осіб)» та скасувати його.

Позивається самоназваний голова анексованого Криму до Ради національної безпеки і оборони України. Третіми особами позову виступають Президент України Петро Порошенко, Кабінет міністрів України, Служба безпеки України та Національний банк України.

Нині суд розглядає питання щодо відкриття провадження у цій адміністративній справі.

2 травня 2018 президент увів у дію рішення РНБО «Про застосування та скасування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)». Рішення ухвалили на підставі пропозицій Служби безпеки України, Національного банку України та Кабінету Міністрів України.

Відповідно до рішення санкції застосовано до 756 юридичних та 1748 фізичних осіб.

До санкційного списку внесено осіб, пов'язаних з російською агресією проти України, а також щодо яких уряди США та країн ЄС застосували обмежувальні заходи.

31 жовтня 2017 самоназваний глава анексованого Криму Сергій Аксьонов заявив, що готовий у режимі відеоконференцзв'язку дати українському суду пояснення у кримінальній справі про державну зраду.

 

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile