Сергій Ульянов підпалив себе біля Міністерства оборони, бо його не визнавали учасником бойових дій.

Сергій Ульянов підпалив себе біля Міністерства оборони, бо його не визнавали учасником бойових дій.

Про це Громадському повідомив член ГО «Українське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО у м. Києві та Київській області» Ігор, до якої входив Ульянов.

За словами члена організації, міністр оборони Степан Полторак зранку 26 липня запросив учасників акції під Міноборони на переговори, проте вони «нічого не вирішили». Тому Сергій Ульянов вирішив себе підпалити, про що попереджав раніше.

За словами Ігоря, Сергій Ульянов був членом групи «Крим», яка після мобілізації не отримала відповідних документів про участь у бойових діях та зарплат. Чоловіки почали брати участь у бойових діях у 2014 як добровольці, а в 2015 їх мобілізували.

Протягом двох років члени групи «Крим» намагалися отримати офіційне підтвердження про участь у бойових діях.

«Група була виведена із зони АТО, демобілізована, але зарплати їм не виплатили, не дали ніяких документів», — Ігор.

Зранку 26 липня чоловік у військовій формі облив себе невідомою речовиною та підпалив  на Повітрофлотському проспекті біля будівлі Міністерства оборони.

Нагадаємо, 25 липня 2017 року військові сил спецоперацій улаштували акцію протесту під будівлею Міністерства оборони. Один з учасників Данило Турчин прикував себе ланцюгом до стовпа перед будівлею та оголосив голодування, доки вимоги протестувальників не виконають.

Бійці заявляли, що їх незаконно вилучили зі складу 73-го Морського центру Сил Спеціальних Операції, частина ВЧ2492.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Ланцюгом до стовпа: протест спецпризначенців під Міноборони

Поділитись: