Політика

Самопоміч бойкотувала присягу Бориса Філатова

Політика/Самопоміч бойкотувала присягу Бориса Філатова
Зберегти
Вигляд

Депутати Дніпропетровської міськради від Об’єднання Самопоміч, Опозиційного блоку та політичної партії Громадська сила залишили сесійну залу під час присяги міського голови Бориса Філатова.

За словами керівника міської організації Об’єднання Самопоміч Артема Хмельникова, будь-яке рішення, прийняте міською радою під головуванням Філатова та підписане ним, може бути визнане недійсним в суді, оскільки він дотепер не склав повноваження народного депутата України. На знак протесту представники цієї політичної сили залишили сесійну залу. Їхньому прикладу також послідували представники «Опозиційного блоку» та політичної партії «Громадська сила».

Зі свого боку, новообраний міський голова Дніпропетровська Борис Філатов звинуватив Об’єднання Самопоміч у створенні «широкої коаліції» з «реваншистами і колаборантами».

Нагадаємо, напередодні, 26 листопада Верховна Рада не підтримала заяву народного депутата Бориса Філатова про складання ним повноважень, оскільки відповідне рішення набрало лише 207 голосів із 225 необхідних.

/Громадське.Дніпро

Пов`язані новини