УКРАЇНА

«Самопоміч» не підтримає зміни вимог до кандидата на посаду генпрокурора

УКРАЇНА/«Самопоміч» не підтримає зміни вимог до кандидата на посаду генпрокурора
Зберегти
Вигляд
Таке рішення було прийнято на засіданні фракції, повідомив депутат Єгор Соболєв

Фракція «Самопоміч» не голосуватиме за законопроект про внесення змін до законодавства, що розширюють перелік осіб, які можуть стати генеральним прокурором.

Таке рішення було прийнято на засіданні фракції, повідомив депутат Єгор Соболєв.

Водночас фракція «Народного фронту» обговорила з керівником фракції «Блок Петра Порошенка» і одним з можливих претендентів на посаду генерального прокурора Юрієм Луценком законопроект і вирішила підтримувати відповідну законодавчу ініціативу.

«Зараз у нас було засідання фракції, ми зустрічалися з Юрієм Віталійовичем Луценком, обговорювали цей законопроект, його основні тези, і прийняли рішення підтримувати його включення до порядку денного. А якщо буде поставлено питання про його розгляді — будемо підтримувати і при розгляді», — сказав голова фракції «Народний фронт» Максим Бурбак.

В опублікованому порядку денному пленарного засідання Верховної Ради на вівторок міститься включення до порядку денного сесії законопроекту №4469 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо діяльності Генеральної прокуратури України та Державного бюро розслідувань».

Раніше фракція «Батьківщина» і фракція Радикальної партії заявили, що не підтримають зміни до закону про прокуратуру.

Пов`язані новини