Політика

«Самопоміч» відкликає свого міністра з Кабміну

Політика/«Самопоміч» відкликає свого міністра з Кабміну
Зберегти
Вигляд

Політична рада партії «Об'єднання Самопоміч» прийняла рішення відкликати міністра аграрної політики і продовольства з уряду Арсенія Яценюка.

Лідер фракції «Самопоміч» Олег Березюк заявив, що рішення про відкликання Олексія Павленка з посади міністра є відповіддю на повне ігнорування Кабінетом міністрів політичної відповідальності за прийняття бюджету

Крім того, Березюк заявив, що «Самопоміч» виступає за переобрання уряду.

«Це рішення є відповіддю на повне ігнорування урядом політичної відповідальності, і апогеєм цього ігнорування було абсолютно непрозоре і непрофесійне прийняття Держбюджету. Це було приниження парламентаризму як такого. За цей хтось повинен нести персональну відповідальність», — сказав він у коментарі агентству «Інтерфакс-Україна».

За словами Березюка, це був вимушений крок, який є допустимим в рамках коаліції. Фракція «Самопоміч» готова запросити інших учасників коаліції за стіл дискусії для того, щоб визначитися, як коаліція буде вирішувати ситуацію, що склалася в Україні.

«Самопоміч» пропонуватиме зміни уряду і зміна адресному відповідальності.

«Він (Олексій Павленко - ред.) хороший міністр, ми ним задоволені, але мова йде про політичну відповідальність за розвиток країни. Він був повідомлений про таке рішення фракції», — додав Березюк.

Олексій Павленко займав посаду міністра АПК з грудня 2014 року.

/фото landlord.ua/

Пов`язані новини