Політика

«Самопоміч» виключила Юрія Мілобога зі складу партії

Політика/«Самопоміч» виключила Юрія Мілобога зі складу партії
Зберегти
Вигляд

Партія «Об’єднання «Самопоміч» ухвалила рішення щодо виключення з лав партії голови Криворізького осередку Юрія Мілобога, йдеться у заяві партії.

У партії зазначили, що після рішення Верховної Ради провести перевибори мера Кривого Рогу 27 березня «стало відомо, щодо наш кандидат на посаду міського голови Юрій Милобог веде переговори з представниками «Опозиційного блоку».

У «Самопомочі» опублікували аудіозапис, на якому нібито зафіксовано розмову Мілобога з чоловіком, який представляв його інтереси в переговорах зі штабом Юрія Вілкула, «щодо отримання грошової винагороди в обмін на припинення подальшої боротьби».

«Після відвертої розмови з кандидатом та озвучення відомих нам фактів він визнав правдивість цієї інформації, підтвердив автентичність записів та погодився, що в цій ситуації партія не має морального права висувати його на нові вибори. На з’їзді партії у Харкові він оголосив про відмову від подальшого балотування», — йдеться у повідомленні партії.

У «Самопомочі» зазначили, що отримали копію аудіозапису, яка «стала приводом для сумнівів щодо чесності Мілобога», 2 квітня.

«Політична рада партії Об’єднання «Самопоміч» вирішила виключити голову криворізького осередку Об’єднання «Самопоміч» Юрія Милобога з членів партії та призначити партійну комісію для комплексного вивчення ситуації в місцевому осередку та допомоги місцевим активістам», — йдеться у заяві.

Нагадаємо, у Кривому Розі 27 березня пройшли позачергові вибори мера, участь у виборах брали 15 кандидатів. Після опрацювання 100% протоколів на виборах переміг Юрій Вілкул.

/фото facebook.com/Юрий Милобог

Пов`язані новини